Рада Львівської обласної територіальної організації ГОЛОСу

Ярослав Рущишин
Лідер «Голосу» на Львівщині
Народний депутат України, почесний сенатор УКУ, засновник Львівської бізнес-школи УКУ
Ростислав Добош
Координатор «Голосу» на Львівщині
Підприємець, громадський діяч
Северин Хобзей
Член ради Львівської обласної організації «Голосу»
Підприємець-ресторатор
Захар Миляник
Член ради Львівської обласної організації «Голосу»
Лікар-стоматолог, волонтер медбатальйону АТО
Андрій Дячишин
Координатор «Голосу» у Львові
Підприємець, керівник Комітету підприємців Львівщини
Орест Йосипчук
Член ради Львівської обласної організації «Голосу»
Підприємець, громадський діяч

Осередок Голосу у Львові

Ярослав Рущишин
Лідер «Голосу» на Львівщині
Народний депутат України, почесний сенатор УКУ, засновник Львівської бізнес-школи УКУ
Андрій Дячишин
Координатор «Голосу» у Львові
Підприємець, керівник Комітету підприємців Львівщини
Андрій Курочка
Менеджер, заступник керівника відділу розвитку УКУ
Марко Климовський
Команда Шевченківського району
Марта Романяк
Керівниця в ІТ-компанії.
Анастасія Карп'як
Команда Личаківського району
Координаторка «Голосу» Личаківського району, громадська діячка, аспірантка НУ «Львівська політехніка»
Матвій Дух
Команда Личаківського району
Громадський діяч
Роман Грибовський
Команда Шевченківського району
Координатор «Голосу» у Шевченківському районі, експерт з питань міжнародної освіти
Тарас Миляник
Команда Франківського району
Координатор «Голосу» Франківського району, підприємець, лікар-стоматолог
Тарас Репицький
Команда Сихівського району
Засновник ГО «СихівМедіа» та ГО «Інститут Суспільних ініціатив», юрист
Ігор Шолтис
Команда Сихівського району
Учасник російсько-української війни, громадський активіст
Олекса Возняк
Команда Галицького району
Підприємець в галузі ІТ, активіст
Микола Періг
Команда Шевченківського району
Підприємець, фахівець з міжнародного права
Надія Борисевич
Команда Шевченківського району
Юристка, співорганізаторка понад 20 благодійних проектів
Марія Чижишин
Команда Шевченківського району
Членкиня спілки готельєрів Львова, засновниця ГО «Обійми маму»
Роксолана Фурдас-Шараєва
Команда Сихівського району
Лікарка-стоматологиня, засновниця проекту «Школа вибору професії Ера Нова»
Ірина Поліщак
Команда Сихівського району
Адвокатка
Роксолана Токарська
Команда Сихівського району
Підприємиця, засновниця ГО «Перша жіноча гільдія»
Віталій Дутка
Команда Сихівського району
Менеджер компанії SoftServe
Оксана Ємець
Команда Залізничного району
Спеціалістка з комунікацій, волонтерка, громадська діячка, помічниця народного депутата
Юрій Паславський
Команда Залізничного району
Підприємець, член Комітету підприємців Львівщини, громадський діяч
Мирослав Паздерський
Команда Залізничного району
Громадський діяч, організатор дитячо-молодіжних програм
Юрій Баран
Команда Залізничного району
Практикуючий лікар
Ярослав Кохалевич
Команда Залізничного району
Координатор «Голосу» Залізничного району, керівник архітектурно-проектувальної компанії
Святослав Демків
Команда Франківського району
Лікар і волонтер
Назар Капраль
Команда Франківського району
Благодійник та екоактивіст
Володимир Гаразд
Команда Сихівського району
Керівник «Технопарк ЛЗТА»
Вікторія Христенко
Команда Залізничного району
Керівниця освітнього проєкту «Школа вільних та небайдужих»
Роксоляна Вороновська
Директорка LvBS Consulting
Віталій Троць
Команда Личаківського району
Керівник юридичного департаменту великої української компанії

Осередок Голосу у Трускавці

Андрій Пфайфер
Підприємець, активіст, керівник туристичного агентства.
Марія Настьошин

Радіоведуча

Наталія Гайдер
Голова ініціативної групи з допомоги дітям-сиротам, медична сестра.
Галина Клепач
Голова трускавецького осередку «Голосу»
Менеджерка-економістка, громадська діячка.

Осередок Голосу у Новояворівську

Сергій Ушарук
Голова новояворівського осередку «Голосу»

Підприємець

Андрій Цюваник

Лікар

Наталія Кулик
Керівниця соціального центру «Регіна»
Оксана Дігаєва
Волонтерка та секретарка благодійної організації «Дитячі мрії»
Наталія Кропельницька
Педагогиня та голова Яворівської асоціації людей з інвалідністю
Роман Дида
Директор виробництва

Осередок Голосу у Пустомитах

Юрій Биць
Голова пустомитівського осередку «Голосу»
Засновник та керівник благодійного фонду «Малесенькі долоньки»
Надія Троняк

Активістка, студентка

Юрій Винар

Підприємець

Оксана Читайло
Вчителька української мови та літератури
Віктор Чечін
Будівельник
Андрій Худий
Голова ОСББ «Радоцинська, 2»

Осередок Голосу у Миколаєві

Володимир Паньків
Голова миколаєвського осередку «Голосу»
Підприємець, депутат районної ради
Володимир Сварок
Логіст у сфері вантажних перевезень
Галина Маковецька

Архітекторка

Іван Марків
ІТ-тестувальник
Микола Адамчук
Голова ГО «Рада старійшин Миколаївщини»

Осередок Голосу у Самборі

Олег Онищук
Голова самбірського осередку «Голосу»
Керівник служби охорони праці на залізниці
Володимир Роман

Фахівець центру зайнятості

Світлана Чорній

Вчителька біології та основ здоров'я

Андрій Юзич

Приватний підприємець

Микола Савичук

Медик

Галина Вовк

Приватна підприємиця

Володимир Галенда

Приватний підприємець

Осередок Голосу у Стрию

Орест Йосипчук
Член ради Львівської обласної організації «Голосу»
Підприємець, громадський діяч
Євгенія Пристанюк

Приватна підприємиця

Анжела Марголич

Приватна підприємиця

Віталій Корнійчук
Майстер ДП «Екранбуд»
Олександр Кобрин
Директор ТОВ «Магістраль»