18.10.2021

«Я зможу!»: жінкам розкажуть як стати успішними

21 жовтня стартує спеціальний курс для жінок, в межах якого учасниці зможуть отримати практичні знання та компетенції для того, щоби бути більше залученими до економічної активності та стати успішними. Про це розповіла Роксолана Токарська, депутатка «Голосу» у Львівській районній раді, спікерка навчального курсу для жінок «Я зможу!» в межах проєкту «Економічна безпека: чи є у жінок план Б?».

«Успішна жінка перебуває у гармонії з собою, вона має здорову самооцінку, вміє протистояти стереотипам і знає, як розподілити свій час і зусилля, щоби здійснити свою мрію. Нам важливо говорити з жінками про права людини та гендерну рівність. Ми прагнемо ділитися практичними знаннями про те, як організувати свій час, створити баланс між роботою, родиною та саморозвитком, використовувати соцмережі з користю, як бути переконливою. Хочемо допомогти реалізуватися тим, хто потребує підтримки чи навіть поштовху в напрямку до мрії», — повідомила вона.

Тематичні навчання від центру «Жіночі перспективи» зможуть пройти 80 учасниць. Проєкт передбачає тематичні безкоштовні воркшопи для учасниць, участь у коуч-сесіях, можливість долучатися до мотивуючих, надихаючих зустрічей. Реєструватися для участі в проекті можна за посиланням. Проєкт реалізовується завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство — Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

«На 10% наш успіх залежить від знань, на 40% — від способу мислення, як ці знання ми використовуємо в житті, і 50% залежить від нашого оточення». Так говорив Томас Леонард і був правий на всі 100%. У сильному, здоровому оточенні народжуються крутезні проєкти», — наголосила Роксолана Токарська.