15.11.2021

Вкладатися в навчання майбутніх військових – справа національної безпеки, – Іванна Герус

Вкладатися в навчання майбутніх військових – не лише справа честі, але і національної безпеки. Навчальні заклади на кшталт львівського ліцею імені Героїв Крут, в якому навчаються хлопці, а з вересня 2022 року і дівчата, віком 13-16 років, мають надавати багатосторонню і сучасну підготовку. Тому потрібно максимально забезпечити вихованцям умови для того, щоби вони набували вмінь і знань, потрібних офіцерам Збройних Сил України. Львівська обласна рада виділила кошти на ремонт тиру в ліцеї і це стратегічно важливе рішення – розповіла Іванна Герус, депутатка «Голосу» у Львівській обласній раді.

Також важливо формувати ліцей як центр національно-патріотичного виховання. «Віднедавна для учнів 10-11 класів оновили предмет «Захист України», тому зараз важливо покращити підготовку вчителів з цього предмету, щоби викладання було якісним і актуальним».  

За словами депутатки, надзвичайно важливо, що вже з вересня 2022 року в ліцеї зможуть навчатися дівчата: «Це важливий крок, оскільки є чимало дівчат, які хочуть зробити військову справу справою свого життя. Вони повинні мати рівні можливості з хлопцями, як це є в багатьох прогресивних арміях світу. Потрібно ще зробити чимало роботи – облаштувати жіночу казарму, наприклад. Сьогодні жінки на рівні з чоловіками боронять нашу землю, в ЗСУ служить 22% жінок і тому це дуже логічно, що дівчата нарешті отримали право здобувати належну підготовку в ліцеї імені Героїв Крут».