15.09.2021

В жовтні відбудеться черговий конкурс для підприємців на надання ваучерної допомоги, — Олекса Возняк

Завдяки програмі сприяння розвитку товаровиробників підприємці можуть отримати реальну допомогу. Вже в кінці вересня - на початку жовтня відбудеться черговий конкурс для підприємців на надання допомоги міської ради у вигляді маркетингових ваучерів та ваучерів на енергозбереження — про це заявив Олекса Возняк, депутат “Голосу” у Львівській міській раді.

На цю потребу перенесли залишок коштів програми відшкодування кредитів в розмірі 600 тис. грн, якими підприємці не скористалися протягом 2021 року. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини Львівської міської ради.

Програма сприяння розвитку львівських товаровиробників була змінена цього року за ініціативи «Голосу». В липні успішно провели конкурс, який вичерпав доступні кошти.

“Така програма підтримки дуже важлива для підприємців. Адже часто підприємці мають ідею, але не мають часу або вмінь для того, щоби її запакувати і презентувати. Тому ваучери на маркетингову діяльність це можливість для підприємців зробити свою діяльність ефективнішою”, — вважає Олекса Возняк.