08.10.2021

В ЛМР повинна бути посада керівника з цифрової трансформації, CDTO, — Олекса Возняк

У Львівській міській раді має з'явитися посада керівника з цифрової трансформації, CDTO — на цьому наполягає фракція «Голосу» у ЛМР. Це має бути окрема людина, яка системно займається питаннями цифровізації і формує бачення, відтак рухає раду вперед. Про це заявив Олекса Возняк під час години запитань до міського голови.

«У міської ради Львова відсутнє комплексне бачення того, як розвивається ІТ. В окремих підрозділах є свої ІТ-системи, які погано в'яжуться до купи. Міські дані зберігаються на серверах підрядників невідомо де. Виникають труднощі у впровадженні електронного квитка — база даних зупинок громадського транспорту знаходиться не в міських руках. З вини підрядника взимку не працювала система, яка мала відслідковувати рух снігоочисної техніки.

Має бути людина, яка системно займається цими питаннями і формує бачення, рухає раду вперед. Це має бути окрема людина. Переформатування посадових обов'язків вже існуючих заступників міської голови призведе до того, що система працюватиме по залишковому принципу», — наголосив Олекса Возняк.