07.10.2021

Стадіон «Торпедо» потрібно передати у власність міста, — Вікторія Христенко

Необхідно вирішити питання передачі стадіону «Торпедо» в міську власність та розпочати конкурс на його впорядкування. З відповідним зверненням до Львівського міського голови виступила Вікторія Христенко, депутатка «Голосу», під час сесії Львівської міської ради 7 жовтня 2021 року.

За її словами, питання про викуп споруд та іншого нерухомого майна стадіону «Торпедо» (вулиця Золота 40-а) для суспільних потреб стоїть останні кілька років і є непростим. Але це не означає, що стадіон і далі має перебувати в занедбаному стан: споруду не прибирають і не обслуговують, немає ліхтарів, тому прогулюватися на цій території безпечно лише в денний час доби, а в зимовий період цей час завершується о 4 годині дня. «На жаль, виконавча влада, поки що, дане питання не довела до завершення», — відзначила депутатка. 

В бюджеті розвитку на 2021 рік було закладено 8 мільйонів гривень на викуп стадіону «Торпедо». Необхідно нарешті вирішити питання передачі стадіону «Торпедо» та розпочати конкурс на його впорядкування.

Вікторія Христенко звернулася до міського голови Львова з закликом дати протокольне доручення до відповідних виконавців і нарешті вирішити питання передачі стадіону «Торпедо» в міську власність.