12.02.2021

Спільна робота депутатів всіх рівнів дасть якісний результат для наших громад, — Ростислав Добош

Снігові заметілі не стали на заваді нашим депутатам добратися до усіх запланованих міст на Львівщині. Депутати Верховної, обласної та місцевих рад відвідали Стрий, Сокаль, Трускавець та провели низку зустрічей у Львові. Зокрема, зустрілися із Іриною Гримак, головою Львівської обласної ради та міським головою Львова Андрієм Садовим.

Пряма мова

Ростислав Добош, голова фракції «Голосу» в Львівській обласній раді 
Ми маємо депутатів «Голосу» у місцевих громадах, у міській, обласній раді, у Верховній Раді. І вчора ми мали дуже класну нагоду — разом із нардепами, обласними депутатами, приїхати до тих громад, де є наші депутати і презентувати Національний план дій на 2021 рік. Це те, що ми маємо заплановано робити цього року на рівні Верховної Ради, відстоювання на рівні Кабінету Міністрів. Наприклад, у Трускавці наші депутати обговорювали дуже болюче питання екології, водопостачання зокрема. У Стрию — теж говорили про екологію, про місцеві виробництва. У Сокалі — Роман Костенко, мав зустріч з атовцями, ветеранами — про їхній соціальний захист та подальший супровід в цивільному житті. Також була хороша зустріч з освітянами. А із керівництвом громади Сокалю зустрічався Андрій Осадчук, який має великий досвід місцевого самоврядування.


З очільниками обласної та міської ради ми обговорювали питання, що турбують містян та мешканців Львівщини. Це і про формування бюджету з урахуванням потреб громад області, роботу над покращенням прикордонної міжнародної співпраці, освітні питання, зокрема відкриття нових шкіл, а також про питання екології, зокрема про досвід впровадження електробусів у місті. Ці два дні видалися дуже продуктивними. Впевнений така спільна робота дасть якісний результат для наших громад.