04.03.2021

Школа «Провесінь» зможе запрацювати вже через рік, якщо роботи відбуватимуться вчасно, — Вікторія Христенко

Школу «Провесінь» на Тракті Глинянському у Львові потрібно добудувати якнайшвидше. Оскільки район дуже розвивається, а з навчальними закладами тут велика проблема. Будівництво школи розпочали ще у 2016 році, але виконано лише 60% робіт і зараз вони призупинені. Через те, що роботи не завершені, приміщення заливають дощі і сніги — руйнуються стіни.

Тому сьогодні, з ініціативи депутатки «Голосу» Вікторії Христенко, відбулася робоча зустріч із підрядниками та керівницею управління освіти, Зоряною Довганик, щоб пришвидшити процес.

Позиція команди «Голосу» незмінна — завершити об’єкти, роботи над якими ведуться вже декілька років.

Пряма мова
Вікторія Христенко, депутатка Львівської міської ради, голова комісії освіти та науки:

Підрядник будівництва зараз відмовляється виконувати роботи, оскільки ціни від початку проекту стали застарілими. Відповідно ми домовилися, що потрібно перезапустити процес будівництва. Проектанти мають доопрацювати проект в частині енергозбереження і нових будівельних норм для закладів освіти. Зараз найпріоритетнішим є перекрити дах і паралельно можуть стартувати всі ремонтні роботи. Будемо стежити за процесом: щоб підрядник швидко і вчасно закінчив проектні роботи, експертиза відбулася якісно і в найкоротші терміни, щоб були зіграні нові торги. Ми сподіваємося, що до липня-серпня всі ці процеси будуть завершені і ми ініціюємо збільшення коштів на завершення цієї школи — це надзвичайно важливо для цього району.

Якщо все відбуватиметься вчасно, то школа через рік зможе функціонувати. Таким чином, ми частково вирішимо проблему місць у школі для дітей цього району. Адже, вона розрахована мінімум на два класи в паралелі.