05.10.2020

Програма політичної партії «Голос» у Львові

Цінності та принципи 

Наші цінності: повага до людини, свобода, європейський вибір, справедливість та прозорість. Наші принципи: професійність, доброчесність, рішучість і командна робота. 

Бачення Львова 

Ми бачимо Львів містом гідного життя. Містом, де довіра, чесність та взаємоповага є головними принципами взаємодії усіх львів’ян. Ми прагнемо зробити Львів містом багатих, успішних та зарадних людей. Містом дорогої праці та креативу. Містом, що об’єднує та надихає.

Ми хочемо зберегти у Львові його багатонаціональну культурну спадщину та традиції. Ми прагнемо не просто адаптувати їх до процесів та проблем сучасності, а пристосувати до викликів та можливостей майбутнього. Наша команда буде розвивати якісну співпрацю у форматі бізнес-культура-місто, яка забезпечить стабільність та інноваційність розвитку міста як культурного центру регіону та країни.

 «Голос» виступає за політику нової якості. Ми продовжимо успішні ініціативи та проекти, що вже запроваджені у Львові. Ми за зміни, розраховані на покращення рівня та якості життя громади. Ми розуміємо, де львів’яни прагнуть змін. Тому наші цілі на наступні 5 років такі:

1. Збільшити заможність львів‘ян

2. Гідно оцінювати працю суспільно важливих професій

3. Навести лад з хаотичними забудовами 

4. Підвищити рівень надання медичних послуг і медичної допомоги

5. Підвищити зручність пересування у Львові 

6. Зменшити системну корупцію та кумівство 

Львів повинен стати містом комфортного життя, містом побутової естетики та високої доданої вартості. Створення можливостей для самореалізації та особистого розвитку – наше головне завдання. Наша ціль – зробити Львів містом майбутнього.  

Тяглість політики

Львів – місто, де один з найвищих показників якості життя в Україні. Ми відзначаємо ті позитивні тренди у розвитку нашого міста, які треба підтримувати та прискорювати. Ми забезпечимо тяглість управління Львовом у тих сферах, де Львів має значний поступ та якісні стратегії. 

Ми за впровадження Плану сталої міської мобільності (ПСММ). Ми відновимо роботу відповідно до Інтегрованої концепції розвитку центральної частини Львова, яку розробили разом з німецькими експертами та затвердили у 2011 р. Пріоритетність політик політичної партії «Голос» у Львові щодо транспорту, поводження з відходами, якості повітря, управління водними та земельними ресурсами, будівлями, енергетикою, біорізноманіття розроблені з урахуванням розробленого за підтримки європейських партнерів Плану заходів «Зеленого міста» (Green City Action Plan). Ми пришвидшимо роботу над Програмою сталого енергетичного розвитку на період 2021-2027, враховуючи висновки з реалізації чинного плану дій сталого енергетичного менеджменту та інші стратегічні документи. Ми врахуємо заходи, передбачені планом економічного розвитку Львова, які розробили у межах ініціативи «Мери за економічне зростання».  

Ми продовжимо практику інклюзії у Львові, осучаснення міських просторів, адаптації до зміни клімату, розширення зелених зон, цифрової трансформації, комплексної модернізації дорожньої інфраструктури. Ми продовжимо співпрацю з міжнародними партнерами та активно використаємо нові фінансові інструменти та європейські програми. «Голос» продовжить підтримувати громадянське суспільство, освітні, культурні середовища та наукові школи. Місто залучатиме дослідників до пошуку інноваційних рішень міських проблем розвитку та громадські організації для підсилення громадської включеності львів’ян до співтворення нашої громади.   

Політики партії «Голос»

Забезпечуючи тяглість певних політик, ми розуміємо, де львів’яни прагнуть змін. 

Збільшити заможність львів’ян  

Львів – економічно динамічне місто, де середній дохід на мешканця залишається нижчим ніж у багатьох містах України, значно нижчим за міста сусідньої Польщі, які вважаються малорозвиненими. Збільшення заможності міста неможливе без зростання доходів львів’ян і подолання бідності, яка є однією з ключових проблем Львова, особливо серед суспільно важливих професій: вчителів, вихователів, медиків. Заможність підсилює гідність – ключовий принцип «Голосу» у визначенні економічної політики. Середньомісячний дохід львів`янина повинен становити не менше ніж 20 тисяч гривень.

«Голос» виступає за прозорі конкурентні ринки та зменшення втручання влади у ринкові відносини. Інформування, діалог та взаємодія у міжсекторних мережах – способи роботи з бізнесом, які продовжуватимете та запроваджуватиме «Голос». Ми стимулюватимемо появу ринків та гравців, наприклад на ринку управляючих компаній (ЖЕКи). Ми – за доброчесні правила та процедури доступу до комунальної власності, інженерної інфраструктури, земельних ресурсів і закупівель з міського бюджету. Ми впровадимо щорічну оцінку ефективності та впливу використання майна та комунальних активів міста. Комунальні підприємства мають бути прибутковими. Ми поширимо та підсилимо практику створення наглядових рад, затвердження стратегій розвитку, публічного звітування щодо впровадження таких стратегій та оприлюднення аудиторських висновків. Ми активно відстоюватимемо на національному та місцевому рівні спрощення роботи з монополіями та затвердимо економічно обгрунтовані тарифи, базовані на ефективній роботі комунальних підприємств.  

Ми продовжимо надавати супровід іноземним та національним інвесторам у Львові та інформаційно підсилювати львівський великий бізнес (сервісний та промисловий). Однак якісні робочі місця (з високою оплатою та професійно вимогливі) та заможність (через капіталізацію бізнесів) створює малий та середній бізнес. На підтримку саме таких бізнесів скеровані ключові політики «Голосу». Доступ до ринків, капіталу та кваліфікованих кадрів – ми визначили ключові політики для вирішення цих потреб малого бізнесу, які впроваджуватимемо за допомогою організацій підтримки бізнесу, громадянського суспільства та підрядників, уникаючи створення зайвих комунальних структур.  

Відкриємо Центри швидкої професійної перекваліфікації 

Багато конкурентоспроможних малих бізнесів у Львові не можуть знайти відповідних фахівців. Багато львів’ян не має роботи. Державна служба зайнятості лише частково вирішує це питання. Ми підтримаємо створення та вихід на інституційну сталість впродовж 3 років Центрів швидкої професійної перекваліфікації для підготовки фахівців, які мають попит на ринку праці Львова. Ми впровадимо пілоти трьох різних моделей роботи таких Центрів (обраних на засадах відкритого конкурсу). Їх створимо на базі училищ, об’єднань підприємців і конкретних бізнесів для визначення моделі з найкращим впливом, кількістю львів’ян з гідною роботою (місячним доходом не менше ніж 20 тис грн.). Модель Центрів може включати як перекваліфікацію так і базову середню освіту, має охоплювати профорієнтацію та працевлаштування.

Створимо програму підтримки швидкозростаючих середніх підприємств

У Львові є конкурентні середні бізнеси, які створюють продукти (товари та послуги) з високою доданою вартістю та які швидко розвиваються. Саме такі бізнеси створюють робочі місця. На їхню підтримку ми скеруємо програму «Наступні 25». Це програма підтримки 25 швидкозростаючих компаній (20-250 працівників, зростають не менше ніж на 20% за кількістю людей, за оборотом та прибутком за останні 3 роки). Можливі напрямки підтримки: фінансування (додаткове підсилення та спрощення доступу до державної програми доступних кредитів “5%,7%,9%”), пошук персоналу, допомога з виходом на нові ринки, підвищення компетенцій, підтримка розробки нових продуктів тощо. 

Надамо малому бізнесу ваучери на підвищення ефективності

Для того, щоб малий бізнес міг платити працівникам гідно, потрібно підвищити управлінську ефективність. Ми трансформуємо програму ваучерної підтримки малого бізнесу, яка вже діє у Львові. Запровадимо відшкодування вартості послуг зовнішніх підрядників, які допомагають бізнесу підвищити ефективність, – ваучери на маркетинг, інновації та цифрову трансформацію. 

Допоможемо альянсам малого бізнесу вийти на нові ринки та стимулювати попит

У Львові є конкурентні бізнеси вузького профілю, відкриті до швидкого масштабування та зростання (“експорту” за межі Львова), зокрема компанії у сфері реставрації, агенції дизайну, медичні центри тощо. Ми стимулюватимемо такий бізнес до збільшення оборотів через альянси розвитку, фінансово підтримаємо (на відкритих конкурсах) консорціуми, об'єднання, кластери та спілки для проведення спільних маркетингових кампаній на нових цільових ринках та проекти збутової кооперації з просування продукції (товарів, послуг) львівських компаній на закордонних ринках, спільне виконання великих замовлень, тощо. 

Розвиватимемо інвестиційні майданчики для підприємців та малого бізнесу

В екосистемі підтримки підприємництва є достатньо навчання, майданчиків, інфраструктури, але бракує фінансової складової: клубів бізнес-янголів, фондів прямого фінансування, кредитного ресурсу тощо. Ми підтримуватимемо створення фондів різного типу та фокусу для екранобазованих бізнесів (ІТ, кіно тощо), традиційних галузей, які створюються якісні робочі місця. Ми запровадимо пілотні проекти співінвестування з приватними партнерами (фондами, клубами) для розширення доступу львівського бізнесу до капіталу. 

Гідно оцінювати працю суспільно важливих професій

Без гідності таких професій як лікар, вчитель, вихователь, соціальний працівник ми не досягнемо нашого бачення розвитку Львова. Тому ми запровадимо муніципальний фонд підтримки суспільно важливих професій (вкл. Фонд гідної освіти), з якого здійснюватимуться регулярні доплати (на відміну від премій) для гідної оцінки праці суспільно важливих професій, відповідно до прозорих критеріїв ефективності. Проведемо пілотування, надання соціально важливих послуг комунальними, громадськими та приватними провайдерами. Визначимо найкращі моделі за ефективністю для громади та рівнем оплати працівників (гідний результат – гідна оплата праці) та поширимо відпілотовані успішні моделі на відповідні напрями та підрозділи.

Підвищити рівень медичних послуг

Львів’яни хочуть мати доступ до якісних медичних послуг. Більшість закладів залишаються радянськими, незважаючи на зусилля влади, працівників та благодійників. Головними проблемами медичного обслуговування є брак фінансування, несистемність програм розвитку, відсутність досвідчених управлінців. Ми побачили перші позитивні зрушення після впровадження медичної реформи, а саме на рівні ланки сімейних лікарів. Партія «Голос» виступає за продовження впровадження наступних етапів медичної реформи та їхню підтримку на місцевому рівні. 

Наша програма для покращення медичного обслуговування львів’ян: 

 Створити муніципальний центр медичної реформи з офісом підтримки проектів для закладів охорони здоров’я

Ми підтримаємо лікарів, які стали медичними менеджерами. Надамо їм фахову підтримку та освітні можливості для підвищення своїх управлінських навичок у новому муніципальному центрі медичної реформи. Для цього Центр залучатиме юристів, економістів, менеджерів-управлінців з досвідом успішних проектів. Центр координуватиме управлінський та економічний аудит діяльності закладів охорони здоров’я. Фахівці Центру допомагатимуть організовувати конкурсний відбір керівників закладів охорони здоров’я та впроваджуватимуть ефективні прозорі системи управління ЗОЗ на принципах доброчесності, підзвітності та залученні трудових колективів. Центр допомагатиме керівникам та менеджерам ЗОЗ у напрацюванні ефективних моделей розвитку, формування набору медичних послуг, налагодженні процесів, оптимізації витрат, переобладнання, підтримуватиме лікарні у роботі з грантовими програмами та доброчинними внесками.    

Відкриття навчально-тренінгового центру для медичного менеджменту, фахового медичного середовища

Ми підтримуватимемо створення міського осередку компетентностей для менеджменту, медичного персоналу ЗОЗ та фахових медичних середовищ (навчально-тренінговий центр). Центр допомагатиме у виявленні та залученні медичних управлінських талантів у місті (підготовка кадрового управлінського резерву закладів охорони здоров’я), організації медичних резиденцій-стажувань між закладами як у межах міста, України так і за кордоном (участь у грантових програмах), координуватиме перепрофілювання спеціалістів у затребувані напрямки для повноцінного забезпечення галузі людським капіталом. Центр пропонуватиме різноманітні фахові курси та програми, до прикладу, курси англійської мови для медичних працівників, програми підвищення якості сервісного обслуговування тощо. 

Створення та запуск медичної інформаційної панелі Львова та області

Львів’яни будуть мати джерело перевіреної інформації про медицину у місті, з інтегрованими онлайн-сервісами та доступом до актуальних даних стану медичних закладів у режимі 24/7. До прикладу, про кількість заповнених ліжок в стаціонарах, наявність спеціалістів відповідного профілю у найближчій поліклініці, їхній рівень кваліфікації, відгуки пацієнтів тощо. Медична панель міста впроваджуватиме анонімне анкетування пацієнтів медичних закладів щодо якості наданих послуг. Панель виконуватиме просвітницьку роботу з прав та обов'язків пацієнтів і медичного персоналу.

Робота над першим етапом побудови нової сучасної комунальної некомерційної демонстраційної медичної клініки нового типу з власним лабораторним центром

Мета – підвищити планку якості медичного обслуговування населення. Стратегічний орієнтир – побудувати нову сучасну муніципальну клініку (окремий корпус) впродовж найближчих 10-15 років із залученням до роботи в ній найкращих фахівців міста та області, а також: Львівського національного медичного університету, для надання медичної допомоги та медичних послуг на рівні європейських стандартів, залучення закордонних спеціалістів для передачі досвіду львівським лікарям, творення атмосфери та формування спадкоємності передачі медичних знань та вмінь поколінь медичних династій, провідних спеціалістів своїм майбутнім наступникам: обдарованим молодим лікарям. У клініці буде інтегрований лабораторний центр для цілої громади, що дозволить поступово закрити неефективні лабораторії. Візія майбутнього – це східноєвропейський медичний хаб, осередок зростання медичного туризму у Львові. Перший етап – розроблення техніко-економічного обґрунтування, моделі діяльності, проведення конкурсу провідних європейських та світових архітектурних фірм та вихід на проектно-кошторисну документацію. 

Програма розширення паліативної допомоги у Львові та області через соціальне замовлення та трансформацію закладів охорони здоров’я

Головна мета – забезпечити гідний догляд за пацієнтами з обмеженими функціональними можливостями, визначити потрібну кількість закладів для надання паліативної допомоги (у взаємодії з соціальними службами) для дорослих та дітей. Проаналізувати потенціал чинних закладів та їхню спроможність надавати послуги більшій кількості пацієнтів, трансформувати муніципальні заклади з обмеженою спроможністю надання спеціалізованої медичної допомоги у центри паліативної допомоги, розробити дієву програму підтримки паліативних закладів за участю міста, визначити індикатори якості та розміщення соціального замовлення на надання послуг паліативної допомоги серед соціальних підприємств, громадських організацій та медичних закладів. 

Підтримуючи медиків у процесах реформування, створюючи умови та платформи для професійного зростання, вкладаючи в компетентності медичного персоналу, надаючи доступ до правдивої та актуальної інформації про стан медицини у Львові, «Голос» наближатиме момент, коли львів’яни довірятимуть та пишатимуться станом медицини у місті. 

Навести лад з хаотичними забудовами 

Разом з архітекторами, економістами та експертами ми проаналізували ситуацію у сфері містобудування. Роками забудова у місті здійснюється клаптиково та подібна на перегони девелоперів «що ближче до центру, то більше прибутку». Тому навантаження на соціальну інфраструктуру збільшується, а місто не встигає з будівництвом нових шкіл, садків чи об’єктів дозвілля. Місто розвивається хаотично, без актуалізованої містобудівної документації, яка не прив’язана до програм капітального будівництва з чіткими датами будівництва нових об’єктів соціальної інфраструктури. Замість створення комплексних стратегій розвитку та актуалізації до них Генерального плану Львова, місцеві органи влади видають дозволи на нове будівництво, яке залежить від планів інвесторів, а не комплексних стратегій і відповідного резервування територій. Ключові причини такої ситуації: 

Неякісна містобудівна документація.  

Львів немає належно розробленого цифрового містобудівного кадастру, який би встановлював всі параметри для проектування. Наявний Генеральний план Львова не відображає актуальну соціально-економічні ситуацію. Досі відсутній Історико-архітектурний опорний план Львова. 

Невиконання детальних планів територій. 

Навіть при проектуванні в детальному плані територій необхідних об’єктів соціальної інфраструктури дуже часто вони не виконуються і збудоване житло натомість навантажує існуючу соціальну інфраструктуру.

Непрозорість отримання містобудівних умов, обмежень та дозволів на будівництво

Враховуючи відсутність розроблених і затверджених усіх рівнів містобудівної документації, кожен об’єкт нового будівництва розглядається ситуативно та суб’єктивно. Наявні корупційні ризики знімають з забудовника навіть моральну відповідальність за дотримання зобов’язань будівництва інфраструктурних об’єктів.

Громада не оплачує детальні плани територій 

Нині формальними замовниками детальних планів територій, де планується нове будівництво є Львівська міська рада, але оплачують їх виготовлення забудовники, а це – відкритий конфлікт інтересів. Звичайно, що пріоритетом за таких правил є будівництво найбільшого житлового комплексу для того, хто оплачує розроблення такої планувальної документації. 

Необов’язковість покарання за нелегальні дії 

Досить часто Львівська міська рада замість покарання нелегальних забудовників узаконює такі забудови через укладення мирових угод. Майже завжди нелегальні забудовники тиснуть на владу через власників квартир, які не можуть отримати свої квартири. 

Децентралізація дала містам ресурс для реалізації кращих політик і фінансування. Нині головне завдання – спрямувати ці ресурси на сталий і комфортний розвиток міста та задоволення потреб різних груп населення. “Голос” має підходи, які допоможуть змінити ситуацію з хаотичними забудовами у місті.  

Містобудівна документація

Відкриємо доступ до Генплану Львова та іншої документації та оцифруємо дозвільні процедури. Генеральний план та затверджені плани зонування, детальні плани територій будуть доступні у високій роздільній здатності у зручному форматі та з усією графічною інформацією. Проведемо оцінку актуальності Генерального плану та почнемо розробку схеми планування Львівської громади в нових межах. Містобудівна документація повинна містити рішення для втілення в нинішніх економічних умовах та бути синхронізованою з земельним кадастром. Ми запровадимо прозорий для громадськості та підприємців е-сервіс опрацювань звернень щодо містобудівної документації, прозорий та доступний для аналізу (відкриті дані) процес розгляду цих звернень. Впровадимо постійно оновлювану сучасну геопросторову інформаційну система міста. Розробимо та затвердимо історико-архітектурний опорний план, а на його основі – план зонування Галицького району Львова. Замовлятимемо документацію для міської громади за кошти міста, а не забудовників. Визначимо критично важливі об’єкти соціальної інфраструктури у громаді, яких бракує, та визначимо території для їхнього розміщення. Синхронізуємо програми капітального будівництва з містобудівною документацією та створимо систему динамічного узгодження документації з потребами розвитку міста. 

Спрощення процедур

Формуватимемо можливості для забудовників в інтересах громади. Детальні плани територій дозволять забудовникам планувати свою діяльність відповідно до правил міста та отримати дозвільну документацію без корупції.  

Нелегальні забудови

Підсилимо захист інтересів громади в судах, припинимо практику мирових угод із забудовниками у випадках порушень дозвільної документації (містобудівних умов та обмежень). Ми збільшимо кількість юристів у штаті міської ради та розширимо практику залучення зовнішніх юристів із критеріями оплати, які базуються на успішності захисту інтересів громади. Створимо інформаційно-доступний реєстр судових справ міста та інформуватимемо громадськість про стан розгляду справ. 

Інформаційний ресурс «Легальні забудови»  

Коштом громади замовимо незалежним аналітичним центрам створення та підтримку інформаційного ресурсу, на якому буде доступна інформація про об’єкти будівництва у Львові, видана дозвільна документація, наявність/відсутність соціальної інфраструктури, власників та менеджерів забудовників тощо. Формуватимемо поінформований попит на легальні забудови з наявною соціальною інфраструктурою. Нівелюємо негативний вплив маркетингу забудовників.   

Соціальна інфраструктура

Фінансуватимемо розробку детальних планів територій із визначенням потреб мешканців, залученням громадськості до планування та формуванням міського середовища, приязного для людини. Правила затверджуватимуться громадою, а не забудовниками. На підставі затверджених ДПТ швидко видаватимемо дозволи. Пріоритезуємо розбудову соціальної інфраструктури у мікрорайонах з проблемною забудовою, визначимо перелік мікрорайонів, де хаотична забудова вже створила незручні умови для мешканців, та разом з ними й управлінцями знайдемо рішення. 

Підвищити зручність пересування у Львові

Зручність пересування має бути конкурентною перевагою Львова. Ми маємо усвідомити, що рух – це здоров’я, інфраструктура – безпека, екологічність – культура, а інклюзія – правило. Плануючи міську мобільність, ми маємо враховувати збільшення кількості автомобілів, велосипедів, самокатів, моноколес, незрілий ринок громадських перевезень та низьку якість сервісу громадського транспорту, важку доступність міста на в’їзд і на виїзд, ризики епідемій та стихійних лих. 

Місто потребує реорганізації міських сервісів і простору відповідно до актуальних потреб: інклюзія в міській мобільності, прогнозованість в переміщеннях, можливість об’їзду вузьких місць, впорядковане паркування, доступність міста для людей, що доїжджають з-за його меж, зменшення загазованості, безпека через правильні інфраструктурні рішення, приязне обслуговування пасажирів, екологічність транспорту. 

Дослідження КУ «Інститут міста» показало, що лише 6% поїздок містом здійснювалась на велосипеді. Ми хочемо, щоб ця цифра зросла до 20%. Зменшимо потребу використання автомобіля для регулярних поїздок з 24% до 20%. Тому нашими пріоритетними групами мобільності будуть пішоходи, велотранспорт, громадський транспорт, логістика і доставка, автомобілі, припарковані автомобілі. Зміна інфраструктури призведе до збільшення зацікавленості в двоколісному транспорті. Це стимулюватиме появу операторів, що надаватимуть сервісні послуги для забезпечення запиту. Кількість автомобілів зменшиться, що знизить загазованість міста. Реалізовані обїзди зменшать час очікування в заторах, зменшуючи забруднення атмосферного повітря. Перехоплюючі паркінги даватимуть можливість комбінування доїзду з-за меж міста. Оплата перевізникам у громадському транспорті здійснюватиметься за кілометр та дотримання графіку руху, що забезпечить прогнозованість добирання. Пріоритет громадського транспорту збільшить його привабливість у швидкості добирання. Розбудова міського оператора перевезень, збільшення кількості людей, що користуються засобами персональної мобільності, зменшать залежність від монополії приватних перевізників, стимулюватиме конкуренцію та ріст якості сервісу. 

«Голос» розуміє, що поки не на часі багаторівневі парковки (окрім перехоплюючих), оскільки вони потребують встановлення високої вартості паркування, щоб бути інвестиційно привабливими. Ми маємо організувати наявний міський простір і забезпечити наземні паркомісця. Безкоштовний транспорт можна розглядати лише після повноцінного впровадження електронного квитка. Закуповувати нові автобуси потрібно лише після виходу на маршрути тих, що простоюють за браком водіїв. 

«Голос» запровадить такі політики мобільності у Львові:

Запровадимо зрозумілу систему паркування на принципах прозорості, справедливості та невідворотності оплати. 

Створимо проектний офіс реформи системи паркування. Пріоритезуємо спорудження перехоплюючих паркінгів з можливістю пересадки на громадський транспорт (park-and-go) та створення на їхній базі громадських комплексів у партнерстві з приватними компаніями. Пріоритезуємо наземні паркінги, реконструкцію, спорудження та адаптацію чинних парковок. Стимулюватимемо та розвиватимемо культуру паркування через інформаційні кампанії та роботу з дітьми та молоддю. 

Змінимо модель роботи громадського транспорту для підвищення якості та прогнозованості

Впровадимо механізм оплати перевізникам за кілометраж та дотримання графіку. Контролюватимемо дотримання умов та графіки перевезень. Впровадимо електронний квиток для обліку та прозорості. 

Реалізуємо об'їзд центру міста

Відновимо розбудову малого та середнього транспортних кілець, вирішимо ситуації з критично важливими перехрестям. Безпечно пришвидшимо ключові дороги для об’їзду центральної частини, збільшимо пропускну здатність доріг для транспорту через розбудову безпечної інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та інших учасників руху. Звузимо смуги руху до розмірів ДБН, а вивільнений простір використаємо під смуги для громадського транспорту, велодоріжки та місця для паркування. Визначимо критично доцільні місця для побудови естакад та розв’язок, розпочнемо проекти з дизайнування та планування таких інженерних об’єктів із забезпеченням доступності, естетичності та адаптивності нової дорожньої інфраструктури.  

Стимулюватимемо та продовжуватимемо розбудову соціальної інфраструктури у мікрорайонах для зменшення потреби у поїздках  

Продовжимо реконструкцію та модернізацію соціальних об’єктів комунальної власності (садочки, школи, бібліотеки, поліклініки) у мікрорайонах. Пріоритезуємо об’єкти, які спричиняють найбільше поїздок автотранспортом, проаналізуємо сервіси, заради яких відбувається найбільше поїздок (гуртки, клуби дозвілля) за межі мікрорайонів, стимулюватимемо їхній розвиток через надання фінансування або залучення приватного бізнесу, адаптуємо громадський транспорт для потреб віддалених районів, його регулярність, якій можна довіряти.

Створення потужного прозорого міського оператора, який забезпечуватиме комфортність перевезень

Інтегруємо АТП-1 з Львівелектротрансом та реформуємо систему корпоративного управління об’єднаною комунальною транспортною компанією, запровадимо Наглядову Раду, середньострокове планування та незалежні аудити. Визначимо параметри ергономічності перевезень: шум, свіжість повітря, інклюзивність, чистота та розробимо план підвищення ергономічності перевезень громадським транспортом. Продовжимо оновлення транспортного парку (за умови повного використання вже наявного), забезпечимо належний догляд і утримання громадського транспорту. Запровадимо критерії оцінки роботи громадського транспорту за надійністю (транспорт щопівгодини) та ергономічністю (комфорт поїздки) та адаптуємо відповідні системи мотивації для водіїв. Поширимо модель Львівелектротрансу на АТП-1 (до впровадження повноцінного електронного квитка) та пришвидшимо впровадження електронного квитка. Піднімемо оплату роботи водіїв за якісний сервіс.

Стратегічний орієнтир – розвиток транспортних мультимодальних вузлів на базі міської електрички 

Розпочнемо планування транспортних мультимодальних вузлів у ключових районах (Підзамче, Персенківка). Збільшимо доступність міста для людей, що добираються з-за його меж, задля реалізації можливості «Жити за містом – працювати/навчатись у Львові». Опрацюємо проект створення міської електрички та затвердимо дорожню карту на 20-річний період для втілення такої інфраструктурної трансформації міського простору.

Покращимо співпрацю та координацію управління транспорту з іншими сервісами міста (поліція, містобудування, Львівавтодор, управління економіки) для ефективного планування обї’здів при ремонтах, недопущення випадків одночасного перекриття кількох магістральних вулиць та швидкого реагування.

Знищити корупцію та кумівство

Прозорість процесу прийняття рішень, чіткі процедури та встановлені правила – це те, що впливає на розвиток економіки та створення нових робочих місць. Відсутність чітких процесів, процедур та правил створює корупційні ризики та породжує дискрецію (суб’єктивність прийняття рішень чиновником). Ми вважаємо, що ці негативні практики потрібно ліквідувати та створити рівні умови для розвитку бізнесу та громадських ініціатив, задаючи лідерство в Україні. Ми зробимо Львів привабливим для інвесторів, бізнесів і талантів. «Голос» знає, як це досягти.   

Аудит політик 

Ми проведемо аудит політик та правил ефективного використання міських ресурсів: комунального майна, земельних ділянок, інших об'єктів, що надаються в оренду чи продаються. Місто має бути найбільшим і найефективнішим гравцем на ринку, який встановлює правила гри, постійно балансуючи між комерційними та соціальними запитами. Продаж комунального майна має супроводжуватись професійною передпродажною підготовкою та її промоцією серед потенційних покупців. Результати аудиту управлінь міської ради та комунальних підприємств мають бути публічними. 

Відкриті дані 

Уся база даних управління активами громади повинна бути переведена в електронне програмне забезпечення та синхронізована з майданчиками ProZorro. Важливі набори даних мають регулярно оновлюватись (бути актуальними) та бути доступними львів’янам для проведення аналізу у відповідному форматі. 

Правила та ефективність 

Розробимо прозорі стандартизовані процедури та протоколи прийняття рішень, до прикладу, щодо розробки детальних планів територій, земельних питань, правил забудови тощо. Процес прийняття рішень має будуватись за принципом швидкості та ефективності. Усі процедури повинні бути переведені в електронну форму, а будь-який контакт між заявником і чиновником – ліквідовані. Введемо персоніфіковану відповідальність: за кожною проблемою для громади буде закріплений відповідальний за розв’язання. У громаді будуть візуалізовані мапи рішень та процесів їхнього прийняття. Введемо показники якості прийняття рішень до системи мотивації працівників громади. За рішення нестиметься відповідальність, а якісні прозорі рішення – заохочуватимуться. Відкриємо доступ до інформації щодо процесів прийняття рішень, надамо можливість публічно відстежувати процес розгляду питань (прозорий публічний електронний реєстр звернень). 

Освіта та культура – інфраструктура нашого майбутнього 

Освіта

Львів завжди був і залишається впливовим освітньо-культурним центром України. Проте шкільна та професійно-технічна освіта останніми роками зіткнулася із серйозними викликами як у державі так і в місті. Серед таких викликів, що вже впливають на середовище та на майбутнє наших дітей, ми особливо виокремлюємо такі:

1. Діти львів’ян недостатньо забезпечені місцями у дошкільних закладах.Більшість груп у дитячих садках та у середній школі є переповненими (більше ніж 30 дітей).

2. Освітяни міста є слабко вмотивованими до роботи та до пізнання, через невисоку престижність професії педагога попри суспільну важливість професії, через низьку винагороду, соціальну незахищеність, в тому числі від пандемії COVID-19, а також за браком можливостей для навчання та розвитку.

3. Місту бракує кваліфікованих кадрів у сферах дошкільної, середньої та професійної освіти. 

4. Попри суттєвий ріст запиту від суспільства на розвиток «м’яких навичок» та емоційного інтелекту як учнів так і їхніх вчителів, а також на інклюзивну освіту. Рух в цьому напрямку не відповідає нинішнім вимогам.

5. Міській освіті бракує фінансування на онлайн-навчання та на підтримку педагогічних колективів.

6. Львів, маючи величезний потенціал інноваційного, технологічного та креативного розвитку, гостро потребує нових підходів до розвитку STEAM-освіти та навичок володіння іноземними мовами школярів і молоді.

Головні політики «Голосу» у галузі освіти: 

1. Безпека вчителів: впровадимо систему особистого захисту освітян, для безпеки в умовах пандемії.

2. Зручність і доступність навчання: Забезпечимо кожен освітній заклад міста швидкісним інтернетом, а кожного вчителя – персональним комп’ютером, впровадимо програмне забезпечення для створення електронних та онлайн-уроків. Запускаємо у школах і садках електронний документообіг, включно з електронними щоденниками для учнів.

3. Втілимо проект: «Школа повного дня» у всіх школах міста, через залучення тьюторства, позашкільну роботу з дітьми та проведення частини дитячих гуртків на базі шкіл.

4. Запустимо місцеву довгострокову програму забезпечення всіх освітніх закладів сучасним навчальним обладнанням і технікою.

5. Створюємо міський Освітній Хаб для усіх освітян, де вони зможуть обмінюватися прогресивними ідеями, отримати сучасні знання, ознайомитись з галузевими інноваціями та найновішими світовими практиками. Зробимо методичний центр міста номером 1 в Україні.

6. Подбаємо про винагороду для освітян: сформуємо Фонд гідної освіти з метою фінансування проходження професійного навчання, розробки та впровадження нових навчальних програм, сучасних технологій і методик викладання.

7. Забезпечимо дітей місцями в дитячих садочках за місцем проживання. Створимо нові комунальні дошкільні заклади, відкриємо нові приватні садочки, особливо в районах нових забудов. Відкриємо групи та окремі заклади раннього розвитку (ясла) для дітей віком до 3 років, а також школи батьківства при дитсадках для дітей до 2 років.

8. Місто гарантує дошкільну та шкільну освіту кожному: на основі детальних планів територій, затвердимо план довгострокового розвитку освітньої мережі міста на 10 років, який дозволить забезпечити місцями у дитсадках усіх дітей, скоротити розмір груп до 20 вихованців, а розмір класів у початковій школі – до 30 учнів. Пріоритезуємо розробку детальних планів територій у районах, де садочків та шкіл бракує (районів з проблемною забудовою).

9. Осучаснюємо підходи до освітнього менеджменту: створимо міський центр якості менеджменту в освітніх закладах, підвищимо управлінські компетенції директорів цих закладів та впровадимо систему оцінювання їхньої діяльності з урахуванням кращих іноземних стандартів та практик.

10. Створимо інформаційний портал про всі заклади освіти міста з можливістю відстежувати планування бюджетів, рух коштів, закупівлі, території обслуговування, освітні програми, наявність місць у класах, наявність вакансій у школах, відгуки батьків, рейтинги шкіл, методичними та навчальними матеріалами.

11. Стимулюватимемо розвиток профтехосвіти, оновимо навчальні програми налагодимо взаємодію з Львівською обласною радою у питання з розвитку профтехосвіти. Залучимо заклади профтехосвіти до створення Центрів швидкої перекваліфікації. 

12. Створимо інститут тьюторства для позашкільного навчання, залучимо до цього процесу студентів закладів вищої освіти.

13. Сприятимемо утворенню опікунських рад шкіл задля спільного створення візії розвитку, формування стратегії та пошуку додаткових ресурсів для покращення діяльності. Впроваджуємо модель доброчесності у роботу опікунських рад. 

14. Запровадимо програму інтенсивного вивчення іноземних мов у школах «Спілкуйся зі світом вільно!», у співпраці з приватними мовними школами, міжнародними організаціями та волонтерами, а також через впровадження програм міжнародного обміну учнями. Популяризуватимемо вивчення мов львів’янами усіх вікових категорій через культурні та соціальні проекти.  

15. Створюємо систему «Педагог на заміну»  

Резерв педагогів у кожному районі, які у випадку відпусток чи хвороби зможуть вийти на заміну у будь-яку школу району та продовжити освітній процес.

16. Зробимо заклади освіти безпечними 

Фізично: без гострих кутів та з суцільною огорожею, емоційно – без булінгу, з розвитком емоційного інтелекту та безпечної взаємодії в суспільстві. 

17. Надамо школам та найбільшим дитсадкам фінансову автономію, аби вони формували бюджет в межах затвердженого місцевою владою фінансування, ефективніше витрачали кошти та могли закуповувати товари та послуги, які найбільше відповідають їхнім потребам.

18. Зробимо заклади освіти інклюзивно доступними 

Інфраструктурно та методично. Експертно супроводжувати використання державних коштів, що виділяються на запровадження інклюзії. 

Культура 

Розвиток міста як культурного осередку неможливий без забезпечення тяглості якісних культурних ініціатив. Це передбачає сприяння розвитку та освіті у сфері культурного менеджменту, пошуку професіоналів та їхнє залучення до культурних ініціатив міста. У своїй програмі відштовхуємося від усіх професійних і якісних напрацювань міста за останні роки. Від переконання, що поза плинністю політичних процесів та проектів, культура залишається вічним мірилом якості та зрілості суспільства.

Тому наша ціль – зробити Львів містом беззаперечного культурного достатку, заснованого на традиції і перекладеного на сучасну мову, через нові підходи, через застосування провідних засобів комунікації, через співзвучність світовим практикам, через синергію співпраці міста, його мешканців та бізнесу у творенні естетично здорового простору. Для цього ми плануємо: 

1. Підтримувати незалежні сучасні мистецькі проекти через Фонд культури Львова, щорічно скеровуючи на програми Фонду не менше ніж 50 млн грн. 

2. Надавати фінансову підтримку знаковим культурним подіям Львова.  

3. Сприяти культурним інституціям у напрацюванні та реалізації власних стратегій розвитку та маркетингових ініціатив.

4. Пришвидшити створення мультифункціонального конгрес-холу через взаємодію із приватними партнерами та заінтересованими сторонами. 

5. Створити онлайн-механізм запитів на доступ до приміщень для проведення культурних заходів та практик незалежними інституціями.

7. Подальший розвиток музейного туризму: забезпечити співпрацю освітнього та музейного середовища.

8. Підтримувати пропозицію культурних продуктів для дітей, молоді та різних соціальних груп

9. Запустити муніципальну галерею, музей міста та простір Ринок 42, підійти до створення нового знакового сучасного мистецького простору.  

10. Посилення захисту та збереження культурної спадщини міста (юридичний захист, прозорий реєстр, пілотні проекти з реставрації тощо). 

11. Підтримувати проекти творчої інтерпретації спадщини і традицій, розвиток сучасних технологій і міжсекторних кластерів задля пошуку і пропозиції інноваційних рішень збереження спадщини і творення нових мистецьких продуктів.

12. Створення міської міжнародної програми мистецьких і дослідницьких резиденцій (за підтримки місцевого бізнесу). 

13. Культурний розвиток «нецентрального» Львова: підтримка розбудови культурної інфраструктури в мікрорайонах через програми з розвитку мистецьких і освітніх проектів, які передбачають залучення локальних громад у спільне творення культури і навчання упродовж життя, урізноманітнення вже наявної культурної пропозиції з огляду на інклюзивність і залучення різних груп населення. 

14. Проведення міських конкурсів для молодих митців та мистецтвознавців на здобуття річних стипендій.

15. Створення нових форматів співпраці підприємців та культурних інституцій.  

База для міста майбутнього 

ЖКГ

В останні роки відбувається остаточний відхід від радянського концепту ЖКГ (житлово-комунальне господарство). Квартири стали приватними, спільно управляються мешканцями ОСББ, вони отримують комунальні послуги: вода, водовідведення, тепло, вивезення сміття від компаній, які перебувають здебільшого у комунальній власності, а будинки обслуговуються компаніями з ринку житлових послуг (послуги з управління). Вирішення проблем з якістю і комфортом проживання логічно ділити на два окремі блоки утримання житлових будинків в належному стані та забезпечення належної якості комунальних послуг за обґрунтованими тарифами. 

Головні правила (норми, методики) встановлюються на центральному рівні і часто містять помилки і суперечності, але знаходяться поза прямим впливом місцевої влади. Серед усіх видів комунальних послуг місцева влада напряму впливає на тарифи і якість послуг у таких сферах як тепло,-водопостачання, водовідведення, вивезення побутових відходів. Опосередковано – на якість послуг з управління житловими будинками на тарифи з газопостачання та постачання електроенергії міста впливають дуже мало. 

Більшість комунальних послуг надаються підприємствами комунальної форми власності Практики залучення приватних компаній є досить обмеженими через загальну збитковість тарифів. Найбільше приватних компаній залучено до водопостачання і вивезення сміття. Також поширюється практика їхнього залучення до теплопостачання громадських (бюджетних будівель). Великою проблемою підприємств з надання комунальних послуг є багаторічна збитковість, через що вони залежать від дотацій міст, не оновлюють основні фонди і мережі, а також мають порівняно низькі зарплати, тому триває відтік кваліфікованих кадрів, що далі погіршує ситуацію. 

Житлові будинки 30 років належно не ремонтували, тому їхній стан є поганим. При тому, мешканці не є поінформованими про стан своїх будинків, тому не можуть приймати рішень щодо модернізації. Мешканці, а особливо в будинках без ОСББ теж не знають про склад тарифу на утримання будинку та як витрачаються зібрані кошти. 

Що ми пропонуємо змінити: 

Програма «Твій Будинок» 

Місто підтримує належне обстеження технічного, санітарного і протипожежного стану житлових будинків, інформуючи мешканців (співвласників) про результати. Ми наведемо лад з земельними ділянками під будинками у кадастрі, технічною документацією на будинки та відображенням сумісної власності у державному реєстрі. Ми стимулюватимемо створення ОСББ та забезпечимо проведення конкурсів на відбір нових управителів з прийнятним для мешканців тарифом, який буде включати всі відповідні роботи для утримання будинків в належному стані і не буде надрентабельним для управителів. Місто допоможе укласти справедливі договори і забезпечить повну прозорість і детальну звітність управителів перед мешканцями (співвласниками) по зібраних коштах і виконаних роботах. Будемо вимагати списати всі багатоквартирні будинки з балансу підприємств, установ і організацій всіх форм власності, ліквідуємо джерело зловживань з боку «балансоутримувачів». Ми запровадимо правила добросусідства та сучасні електронні інструменти в процесі ухвалення рішень в багатоквартирних будинках (ОСББ онлайн). Запровадимо обов’язкове співфінансування капітальних ремонтів багатоквартирних будинків з боку співвласників, міста та держави. Розпочнемо програми комплексної реконструкції кварталів застарілої житлової забудови. 

Програма енергоефективності «Менші рахунки»

Рахунки за тепло та газ є найбільшою статтею витрат львів’ян за оплату комунальних послуг. Скорочення рахунків за тепло за рахунок розумного регулювання споживання й утеплення будинків буде одним з найвищих пріоритетів. Місто активізує співпрацю з державним Фондом енергоефективності для максимального залучення коштів для модернізації житлових будинків Львова. Місто розвине також консультаційний супровід будинків з ОСББ і без них. Будуть створені нові програми співфінансування модернізації житла. Місто підтримає встановлення будинкових регуляторів тепла: теплових пунктів, які дають рівний розподіл тепла, скорочують перегріви та знижують рахунки за тепло до 40%. Таке скорочення рахунків вивільнить істотні кошти мешканців, які вони зможуть спрямувати на інші важливі потреби.

Тепле місто

Всі детальні розрахунки складу тарифу на тепло будуть оприлюднені на веб-сторінці міста. Львів’яни знатимуть, за що платять. Щорічні звіти комунальних підприємств також будуть у вільному доступі. Місто розробить і впровадить сучасний муніципальний енергетичний план, який буде враховувати і модернізацію системи централізованого опалення, там де воно є і якість енергопостачання в будинках з індивідуальними системами. Львів, як і сучасні міста ЄС, буде запроваджувати сучасні системи низькотемпературного централізованого опалення з низькими втратами і модернізувати мережі газо- та електропостачання для тих, хто має індивідуальні системи, щоб не виникало ситуацій, коли через низький тиск газу лічильник «крутить», а колонка не «гріє». Повне розкриття даних по складу всіх тарифів, доступність звітів комунальних підприємств на сайті міста.

Вода

Міський водоканал має суттєві втрати води, які сягають до 40% обсягу. Ми забезпечимо встановлення сучасних систем автоматичного обліку в мережах, щоб швидко виявляти витоки та крадіжки води. Мешканці не будуть платити за воду, яку вони не спожили. Пріоритезуємо доступ до чистої питної води з крану, оновлення мереж, модернізацію очисних споруд та завершення каналізування міста. Впроваджуватимемо новітні технологій для заощадження водних ресурсів. Запровадимо чітке відокремлення стічних вод та каналізаційних систем в новій забудові. Продовжимо модернізацію існуючого центрального колектора. 

Сміття

Ми підтримуємо реалізацію Плану заходів «Зеленого міста». Львів буде заохочувати зменшення використання пластику та інших відходів, що важко надаються до переробки. Львів розпочне пілотні проекти з виробниками за принципом розширеної відповідальності, збільшить відповідальність виробників за переробку пакувань. Місто продовжить підтримку сортування сміття. Тарифи для належно сортованого сміття будуть нижчими за звичайні, запровадимо договірний облік відходів Це дасть можливість зменшити відходи на 40%. Для більшого комфорту львів’ян, перенесемо всі сміттєві контейнери під землю. Запустимо комплексну систему управління твердими відходами і нарешті розв’яжемо проблему «Львівського» сміття: рекультивація старого полігону, будівництво сучасного заводу механіко-біологічної очистки та нового полігону. 

Чисте повітря

Чистота міського повітря є одним з дуже істотних факторів здоров’я мешканців. Створимо ефективну систему моніторингу якості повітря та води, яка регулярно оновлюється онлайн. Львів'яни мають знати про виникнення небезпеки та її джерело. При виявленні джерел забруднення міська влада зможе оперативно реагувати. Викиди транспорту є одним з найбільших джерел забруднення. Екологічність транспорту стане пріоритетом у всіх наступних тендерах на перевезення міськими маршрутами. Старим дизельним автобусам не місце на території міста. Озеленення вулиць є одним із способів очищення повітря та затінення від сонця. Поліпшимо зелені та блакитні простори, будемо розвивати «зелені» коридори. Затвердимо межі існуючих парків та скверів, щоб вони були не більш ніж за 10 хв від дому. 

10 флагманських Ініціатив  «Голосу» у Львові:

Серед політик, які визначила команда «Голосу» є визначальні для Львова та для нашого спільного майбутнього:

1. Середньомісячний дохід львів’янина повинен становити не менше ніж 20 тис. грн. 

2. Запровадимо розробку містобудівної документації коштом міста, а не забудовниками, подолаємо хаотичну забудову міста та ліквідуємо корупційну схему. 

3. Впровадимо зручну систему паркування, яка покращить мобільність містян.

4. Почнемо роботу над сучасною комунальною клінікою нового стандарту, створюючи орієнтир майбутнього для системи охорони здоров'я. 

5. Впровадимо пілотний проект «Школа повного дня» в усіх школах міста. 

6. Створимо муніципальний фонд підтримки суспільно важливих професій: лікарів, вчителів, вихователів і соціальних працівників. 

7. Розвинемо Фонд культури Львова, створюючи можливості для митців та креативного класу. 

8. Оцифровуємо дозвільні процедури, зробимо процеси прозорими та однаковими для всіх. 

9. Побудуємо об'їзд центру міста, реалізуємо мале та середнє транспортне кільце. 

10. Зменшимо генерування сміття на 40%, усвідомлюючи вплив від міської діяльності на довкілля та розв’яжемо проблему з утилізації та захоронення сміття.

Львів на мапі світу – це місто самореалізації, де хочуть жити наші діти та онуки. 

Твій Голос у Львові.