09.06.2021

Проєкт «Покровська площа» буде реалізовано до кінця 2021 року, — Олег Котис

До кінця року проєкт «Покровська площа» на вул. Личаківській 175 буде реалізовано повністю — про це розповів Олег Котис, депутат «Голосу» у Львівській районній раді, автор проєкту. 

Проєкт передбачає створення громадського простору та облаштування території перед церквою Покрови Пресвятої Богородиці. В 2020 році була реалізована перша частина, на яку виділили більше 500 тисяч гривень – замостили доріжки, замінили сходи, оновили вуличне освітлення в сквері, підвели комунікацію під питний фонтан.


«Зараз роботи відновили. Вже поставили нові лавочки, встановлюють додаткові контейнери для відходів — одні з перших у Львові пробуємо ставити контейнери для сортування в громадському просторі. Крім того, з’явиться велопарковка, а восени висадять дерева і кущі», — розповів депутат «Голосу». За його словами, проєкт мають завершити до кінця року. 


«Ми плануємо запросити мешканців району, щоби вони допомогли висаджувати кущі та дерева», — сказав Олег Котис. За його словами, простір запланований таким чином, щоби було зручно тим, хто очікує громадський транспорт, мешканцям району, парафіянам церкви тощо. 

Громадський проєкт «Покровська площа» став одним з переможців Громадського бюджету в 2019 році і реалізується спільно з парафією церкви Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ. Загальний бюджет становить трохи більше одного мільйона гривень.