28.04.2021

Правка «Голосу» не дозволить продавати комунальне майно за безцінь

Правка «Голосу» усуне корупційний фактор і зменшить ризики використання схеми, коли учасники свідомо провалюють аукціони по продажу комунального майна, щоби на повторному аукціоні продати його за безцінь. Кошти від приватизації майна за ринковою ціною, дозволять реально наповнити дохідну частину бюджету Львівської області.

Львівська обласна рада 64-ма голосами підтримала правку «Голосу» про те, що управління майном спільної власності не може проводити повторні аукціони з продажу комунального майна зі зниженням стартової ціни на 50% і аукціони за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни на 50%, якщо об'єкт не було продано.

Під час засідання депутати визначили 7 об'єктів власності громад області, які виставлять на приватизацію через аукціони (4 у Львові, решта - в області) в 2021 році.

Пряма мова
Ростислав Добош, голова фракції «Голос» у Львівській обласній раді:

Фракція «Голосу» наполягає на тому, щоби все майно продавати на аукціоні — за справедливою ринковою ціною. Саме ринок може визначити, що скільки коштує. Добрий ґазда обов’язково мусить думати розумом. На розвиток Львівщини мають прийти кошти якраз з того, що зараз планують продавати. Я закликаю депутатів всю каденцію поводитися як господарі, які розуміють, що це майно громади і якщо його продавати, то тільки прозоро і тільки за ринковою ціною.