31.08.2021

Обласний пластовий центр, ініційований депутатами “Голосу”, розпочав роботу

Львівський обласний Пластовий центр, який був створений за ініціативи команди “Голосу”, розпочав роботу і за його підтримки провели Свято весни Львівської округи. Про це розповів Ростислав Добош, очільник фракції “Голосу” у Львівській обласній раді.

За словами Ростислава Добоша, Свято Весни Львівської округи — яскравий приклад того, що робота Пластового центру буде ефективною і його діяльність матиме конкретні результати. Центр сприятиме розвитку Пласту, покращить адміністрування осередків і осучаснить пластову методику. Пластовий центр також має сприяти промоції Пласту, особливо в тих громадах, де його ще немає і заохочувати молодь та старших працювати з дітьми.


“Дуже хочу, щоби таких ініціатив було якомога більше! Пластовий центр сприятиме тому, щоби Пласт вийшов на вищий рівень. Адже в організації з дітьми працюють волонтери — люди, що йдуть не за коштами, а за покликанням. І щоби їм допомогти ми маємо створити умови — забезпечити інфраструктурою та інвентарем, підтримувати у проведенні таборів і інших заходів, допомогти з методичними напрацюваннями”, — наголосив голова фракції “Голосу”.

Нагадаємо, Пластовий центр було створено в квітні 2021 року за ініціативи “Голосу” в межах Програми розвитку Пласту на 2021-2025 рр. Він має займатися розвитком Пласту на Львівщині — залученням та створенням нових методик роботи, організацією таборів, навчальних семінарів, вишколів, промоцією організації тощо.