16.02.2021

Обласна рада підтримала заяву депутата «Голосу» про сумнівні дії Держгеокадастру

Сьогодні обласна рада підтримала заяву депутата фракції «Голосу» Захара Миляника про сумнівні дії Держгеокадастру. Установа має надати вичерпну інформацію про перелік земельних ділянок поза межами населених пунктів, які протягом 2020 року передали фізичним та юридичним особам на Львівщині.

Через впровадження децентралізації, Держгеокадастр мав передати громадам землі біля населених пунктів. Але на Львівщині чомусь цього не зробив, натомість почав передавати третім особам. Місцеві мешканці звернулися до наших депутатів на Львівщині, аби зупинити незаконну передачу земельних ділянок.

Пряма мова
Захар Миляник, депутат фракції «Голосу» Львівської обласної ради, член комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу

Із звернень мешканців нам стало відомо, що Держгеокадастром активно роздаються землі за межами населених пунктів на Львівщині. Наприклад, у Жовківській ОТГ, село Великі Передримихи – мешканці постфактум дізналися, що 18 гектарів їхнього пасовиська, де десятки років люди випасали худобу, роздали невідомим людям, більше того — склалася ситуація, що вони навіть не мають ділянки, щоб отримати натомість. Ми підозрюємо, що такі випадки є непоодинокими, а масовими.