04.08.2021

Населення Львівщини досі перебуває в зоні ризику, — Роман Дмитришин

Приклад Моршина, в якому вакцинували 72% населення і заявили про досягнення колективного імунітету — це яскравий зразок свідомого ставлення до викликів коронавірусу і турботи про здоров’я місцевих мешканців та туристів. Моршин є курортним містечком, що залежить від кількості людей, що приїздять туди на відпочинок і лікування, тож це логічно, що дбають про те, щоби відвідувачі курорту і місцеве населення було максимально захищеним. Про це розповів Роман Дмитришин, депутат «Голосу» у Львівській обласній раді, член комісії з питань охорони здоров'я .

Однак, на його думку, загальна ситуація по вакцинації на Львівщині бажає бути кращою.

«Станом на 3 серпня на Львівщині вакциновано однією дозою 9,55%, а повністю — всього 5,51% мешканців області. Це показники співмірні з даними по всій Україні. Населення Львівщини досі перебуває в зоні ризику. Особливо, з огляду на штам «дельта», який в 2,5 рази заразніший і внаслідок якого ризики потрапити в реанімацію в півтора рази вищі», — вважає депутат.

На думку Романа Дмитришина, люди мають усвідомити важливість вакцинації, щоби зменшити ймовірність захворіти або щоби перенести захворювання в легшій формі.

«Однак, коли постає питання про вибір вакцини, в першу чергу мова має йти про власну безпеку і безпеку близьких, а не можливість перетинати кордон або мати інші опції», — наголосив він.