17.12.2020

Наполягаємо на голосуванні лише критичних бюджетних питань,— Віталій Троць

Фракція «Голос» наполягає на голосуванні лише критичних бюджетних питань, які можуть паралізувати життя Львова. Важливим у формуванні бюджету є не стільки цифри, а завдання, які він має вирішити. На сьогодні узгодженої позиції всіх фракцій по бюджету немає, тому немає очікування, що консенсус буде знайдено до наступного засідання міської ради.

«Чи буде місто готове до безкоштовної вакцинації львів’ян? Чи буде місто підтримувати бізнес під час кризи? Відповідей на ці питання немає. Тому пропозиція з якою «Голос» звертається до усіх фракцій — проголосувати за скорочену версію бюджету. Лише за основні статті бюджету, які можуть з 1 січня паралізувати місто. Мова йде про захищені статті: комунальні послуги, заробітні плати та критичні для життя Львова питання», — Віталій Троць, голова фракції «Голосу» на прес-конференції у Львівській міській раді.

Також «Голос» наполягає, що має бути якнайшвидше напрацьований алгоритм віддаленої роботи міського голови. Якщо він залишатиметься на лікарняному довше, то це не має зупинити вирішення низки критичних питань до 25 грудня.