13.01.2022

На облаштування санітарно-сервісних приміщень на кордоні виділили 8,3 млн гривень

8,3 млн гривень виділять на облаштування санітарно-сервісних приміщень на під’їздах до автомобільних пунктів пропуску українсько-польського кордону на території Львівщини. Депутати фракції «Голос» у Львівській обласній раді Ростислав Добош, Наталія Галецька та Захар Миляник спільно з представниками Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА та головами громад Яворівщини провели виїзне обстеження щодо можливостей відведення земельних ділянок під подальше встановлення цих модулів.


«Плануємо реалізувати цей проєкт в межах Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2022 рік. Такі модулі функціонують і за кордоном. Позитив те, що їх можна виготовити швидко, для цього потрібно мінімальну земельну ділянку. Львівщина розпочне з пілотного проєкту і, переконана, ми зможемо побачити результати уже невдовзі» — розповіла Наталія Галецька, голова комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Санітарно-сервісні приміщення планують встановити на пунктах «Шегині – Медика», «Краківець – Корчова», «Грушів – Будомєж». 


«Обласна влада спільно з громадами Яворівщини, на території яких розташовані пункти пропуску, повинні все зробити, щоб облаштувати модулі санітарно-сервісних приміщень в місцях, де вони найбільше необхідні. Це б дозволило громадянам отримати базові зручності (такі, як туалет, душ, можливість підзарядити гаджети або купити продукти чи каву) при виїзді з України чи навпаки — в’їзді», — наголосив Ростислав Добош, голова фракції Голос у Львівській обласній раді.