02.06.2021

Міська влада має більше вкладатися у промоцію Львова, — Марія Чижишин

Міська влада має стратегію промоції Львова, однак не виділяє достатньо коштів, тому бізнес сам фінансує подібні проєкти. Підприємці не чекають особливої допомоги від міста, а намагаються власними ідеями і фінансами підтримати ідею промоції Львова. Однак, результат буде лише за умови спільної роботи бізнесу і міської влади.

Про це на зустрічі представників готельного бізнесу та управління туризму ЛМР розповіла Марія Чижишин, депутатка «Голосу» у Львівський міській раді

За її словами, зараз перед бізнесом, зокрема представниками готелів, стоїть чимало викликів. Основний з них полягає в тому, що підприємці не знають, що буде завтра, якими будуть карантинні заходи. «Бізнес готовий вкладати гроші, але не може спрогнозувати, яким буде результат, тому не поспішає цього робити», — наголосила вона. Також проблема в тому, що Україна досі закрита для іноземних туристів, які хотіли би приїхати, але не можуть цього зробити;

На думку Марії Чижишин, місто має більше фінансувати промоцію, зокрема, заходи туристичного департаменту, щоби він мав кошти на реалізацію власних проєктів і не чекав на допомогу від бізнесу. 

«Туристична галузь у Львові надає багато робочих місць і сплачує значну долю податків, її треба підтримати», — вважає депутатка «Голосу».