27.04.2021

Львівська обласна рада підтримала звернення Захара Миляника про звіт голови Держгеокадастру

Львівська обласна рада підтримала звернення депутата «Голосу» Захара Миляника про необхідність запросити начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького для звіту на засідання Львівської обласної ради.

Постанова отримала 54 голоси «за».

Захар Миляник також направив відповідний депутатський запит на ім’я голови обласної ради.

Нагадаємо, раніше депутат «Голосу» заявив, що Держгеокадастр не має права роздавати землі, що належать громадам. Андрія Кавецького запрошували до звіту на спільне засідання трьох постійних комісії ради, що відбулося 4 березня 2021 року, натомість він проігнорував звернення. Депутати «Голосу» вимагають звіту очільника Держгеокадастру на засіданні Львівської обласної ради.

Пряма мова
Захар Миляник, депутат «Голосу» в Львівській обласнії раді, член комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу:

Ми, депутати Львівської обласної ради, повинні знати на якій стадії сьогодні перебуває передача земель поза межами населеного пункту в територіальні громади, чи вирішено ряд порушених проблемних питань щодо розподілу земель та чи відбувається і далі роздача земель без погодження з місцевими радами.