29.07.2021

Львівська делегація покинула з’їзд партії «Голос»

Львівська делегація покинула з’їзд партії «Голос».

На з’їзді була реальна можливість вирішити критичні питання «Голосу». Але нашу думку не врахували. Мова не лише про львівський осередок, а й про тих членів партії, які чітко висловилися за необхідність змін в організації. Частину партійців з Львівщини взагалі не допустили до з’їзду. Ми неодноразово заявляли про те, що партію потрібно повністю перезавантажити і без оновлення керівництва це неможливо.

Попри те, що Кіра Рудик не отримала одностайну підтримку делегатів, вона залишається головою партії. Нова політрада підконтрольна партійному керівництву і те, що у ній більше немає представників Львівщини Ростислава Добоша та Черкащини Віктора Євпака – яскраво свідчить про те, що влада в партії повністю узурпована. І навіть голосування за відкликання Віктора Євпака, яке відбулося в комуністичних традиціях за помахом руки голови партії – свідчить про недемократичність процесів.

Представники львівського осередку «Голосу», які були присутні на з'їзді, прийняли рішення залишити з'їзд через його не демократичність. Подальша присутність на з'їзді — це легітимізація фарсу.