07.05.2021

Ініціатива «Голосу» допоможе випускникам профтехосвітніх закладів розпочати успішний бізнес

 Команда «Голосу» працює над створенням дорожньої карти з впровадження навчального курсу про підприємництво для учнів закладів професійно-технічної освіти. Про це під час виступу на «Освітній академії» для керівників закладів розповіла депутатка «Голосу» у Львівські обласній раді, голова комісії освіти, науки та інновацій Іванна Герус. До кінця 2021 року  конкретну програму запропонують освітнім закладам.

Курс хочуть запровадити в профтехосвітніх закладах для того, щоби одразу після завершення навчання випускники мали достатньо знань, щоби якісно планувати свою подальшу роботу. Слухачам курсу розповідатимуть про те, як працюють ФОПи, що таке податки і на що вони йдуть, як планується бюджет, і що треба враховувати для того, щоби бути успішним підприємцем. За словами Іванни Герус, для розробки та наповнення програми планують залучати викладачів бізнес-середовища і підприємців, які поділяться конкретним успішним досвідом.

Пряма мова
Іванна Герус, депутатка «Голосу» в Львівській обласній раді, голова комісії освіти, науки та інновацій:

Партія «Голос» буде добиватись того, щоби пріоритетом на 2022 рік стала освіта.

Професійну освіту потрібно реформувати. І в комісії, і в департаменту, та й заступника міністра однакове бачення щодо важливості професійних освітніх закладів. Нам спільно треба попрацювати так, щоб в заклади професійної освіти поступало більше 60% учнів. Саме ваші заклади мають допомагати розвиватись нашій економіці, готуючи тих спеціалістів, які потрібні кожній галузі.