30.09.2021

«Голос» закликав обласну раду розглянути питання діяльності «Охмадиту» та запросити його очільницю до звіту

Фракція «Голосу» запропонувала Львівській обласній раді розглянути питання діяльності «Охмадиту» та запросити директорку закладу Олександру Бурду у сесійну залу для звіту. Про це йдеться в депутатському запиті, який під час сесії обласної ради озвучив Роман Дмитришин, депутат «Голосу».

У запиті йдеться про те, що Комісія охорони здоров’я та материнства ЛОР розглянула звернення директорки «Охмадиту» Олександри Бурди щодо необхідності виділення 5,6 мільйонів гривень на погашення боргів установи. Комісія вирішила перенести розгляд цього питання і доручити керівництву «Охмадиту» подати розрахунки в управління майном спільної власності облради.

Це доручення не було виконане, тому, фракція «Голосу» запропонувала Львівській обласній раді розглянути питання діяльності «Охмадиту» та запросити його очільницю у сесійну залу для звіту.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, як засновники КНП ЛОР «Охмадит» зацікавлені в збереженні кадрового потенціалу установи та підвищенні якості надання медичної допомоги дитячому населенню області. Ми повинні знати стратегічний план розвитку установи та ознайомитися із фінансовим плануванням медичного закладу», — йдеться у депутатському запиті Романа Дмитришина.