13.07.2021

«Голос» вимагає звіту голови Держгеокадастру на Львівщині

Фракція «Голосу» у Львівській обласній раді вимагає звіту голови Кавецького Андрія Володимировича в найкоротші терміни — про це під час сесії заявив Захар Миляник, депутат «Голосу».

«На минулому засіданні Львівської обласної ради, мною було озвучено звернення щодо можливих неправомірних дій Держгеокадастру по відчуженню земельних ділянок на території Львівської області. Оскільки, це питання зачіпає інтереси більшості ОТГ Львівщини, головою Львівської обласної ради було надано протокольне доручення запросити керівника Держгеокадастру для доповіді та звіту про діяльність, а, основне, для надання відповідей на низку запитань щодо передачі земель особам поза межами населеного пункту», — наголосив він.

За словами Захара Миляника, з таким алгоритмом дій погодилась сесійна зала, проте у порядку денному 13 липня 2021 року питання звіту голови Держгеокадастру відсутнє. «Постає слушне питання: чому не виконуються протокольні доручення голови Львівської обласної ради і хто за це відповідає», — відзначив він.

«Зважаючи на вищенаведене, фракція ПП «Голос» наголошує на неприпустимості протиправних дій Держгеокадастру та на вимогу і за дорученням наших виборців вимагає звіту голови Кавецького Андрія Володимировича в найкоротші терміни», — наголосив депутат «Голосу».