26.04.2021

«Голос» наполягає на затвердженні календарного плану Львівської районної ради — Галина Маївка

3 з 5 сесій Львівської районної ради були позачерговими і це вплинуло на ефективність роботи та порядок розгляду важливих питань

Команда «Голосу» на позачерговій сесії Львівської районної ради виступила проти практики позачергових сесій.

Голова фракції «Голос» у районній раді Галина Маївка запропонувала затвердити календарний план роботи ЛРР та внести до регламенту зміни, які не будуть обмежувати права депутатів та громадськості на вивчення порядку денного і допоможуть ефективніше організувати роботу Ради.

Згідно з законом позачергові сесії можуть відбуватися у надзвичайних ситуаціях для вирішення нагальних питань. Однак 3 з 5 сесії ЛРР восьмого скликання були позачерговими, що вплинуло на ефективність та прозорість роботи.

Пряма мова
Галина Маївка, голова фракції «Голос» у Львівській районній раді:

Львівська районна рада справді працює в умовах, коли законодавчо не до кінця продумана система функціонування новостворених районів. Районні адміністрації були створені на 3 місяці пізніше від самих рад, що теж вплинуло на їх діяльність. Проте це не має дозволяти працювати раді поза регламентом, законодавством та нехтувати довірою громадськості.

Тому фракція «Голосу» вважає, що діяльність ЛРР повинна відбуватися у звичайному режимі, згідно затвердженого календарного плану. Вона має бути бути максимально ефективною та прозорою. А це неможливо, коли на розгляд важливих питань немає часу, передбаченого регламентом для їх підготовки. Тому просимо Голову ради і депутатів утриматися від практики проводити позачергові сесії без крайньої необхідності та терміновості.

Проект змін до регламенту та проект календарного плану діяльності ЛРР фракція «Голос» внесе на розгляд Ради найближчим часом.