20.05.2021

«Голос» хоче створити робочу групу, яка вирішить проблему хаотичної забудови

«Голос» пропонує створити робочу групу, яка напрацює чіткі і прозорі правила та процедури у сфері містобудування для того, щоб не було перенасичених територій та хаотичних забудов, — про це на засіданні Львівської міської ради заявив депутат «Голосу» Андрій Дячишин.

До робочої групи мають увійти представники профільних комісій — комісії архітектури, містобудування та розвитку територій, комісії землекористування та агломерації і комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини, профільних департаментів Львівської міської ради. Робоча група має прописати правила та напрацювати процедури, які дозволять розробляти документацію глобальніше, ніж зараз.

На сьогоднішній день, замовником проектної документації є місто, а розроблення детальних планів фінансують окремі забудовники. Завдання робочої групи — розробити процедури за якими замовляти і фінансувати документацію буде місто. Програми капітального будівництва мають бути синхронізовані з містобудівною документацією і комплексно узгоджуватися з потребами розвитку міста.

«Потрібно працювати на випередження, а не лише за зверненням конкретного власника або групи власників. Якщо підходити до детального плану комплексно, це дозволить уникнути перевантаження житлом і забезпечити необхідну інфраструктуру - школи, садочки та місця дозвілля», — заявив Андрій Дячишин.