22.09.2021

До кінця року майже всі парки Львова матимуть межі, — Марія Чижишин

До кінця 2021 року межі майже всіх парків Львова будуть встановлені — на це закладені відповідні бюджетні кошти. Є два проблематичні парки — Цитадель і парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького, деталі по яких потрібно з'ясовувати. Але інші парки отримають свої межі до кінця року — про це розповіла Марія Чижишин, депутатка «Голосу» у Львівській міській раді.

За її словами, на засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження ЛМР Сергій Коровайник, в.о. директора департаменту містобудування, начальник управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради запевнив, що до кінця 2021 року межі парків, крім Цитаделі та імені Хмельницького, будуть встановлені. На наступне засідання планують запросити Андрія Москаленка, заступника міського голови, від якого хочуть почути, які проблеми є в парку Хмельницького і що саме можна зробити.

«Ситуація зі скверами у Львові трохи гірша. Зараз на рік отримують межі близько 5 об'єктів. Маємо максимально сприяти тому, щоби пришвидшити цей процес і затверджувати більше, можливо 10 на квартал. Але все ж ситуація краща, ніж в попередні роки. Будемо тримати руку на пульсі, щоби наша ініціатива була реалізована на максимум», — розповіла Марія Чижишин.

Як повідомила депутатка, вирішується і питання щодо об'єктів приєднаних до Львівської ОТГ населених пунктів. «Ми точно не знаємо, які саме парки і сквери є в тих містах і селах, які об'єдналися зі Львовом. Тому дали собі місяць на те, щоби провести інвентаризацію. Наприкінці жовтня плануємо заслухати інформацію про ці об'єкти і визначитися, які суми потрібно закладати в бюджет на наступний рік на догляд за цими парками і скверами», — розповіла вона.