15.07.2021

Для палацу в Червонограді шукатимуть кризового менеджера, — Ростислав Добош

Для палацу в Червонограді шукатимуть кризового менеджера — про це розповів Ростислав Добош, голова фракції «Голосу» у Львівській обласній раді. Таке рішення прийняли під час стратегічної сесії в Червонограді, на якій зібрали представників міської ради, керівництво музею у палаці Потоцьких, керівництво Львівського музею історії релігії, оскільки палац є у його підпорядкуванні. 

«На стратегічній сесії напрацювали тих перших 10 кроків, які треба йти і робити, бо без цього можна ходити по колу. Тим більше, що вже працюють над проектно-кошторисною документацією об’єкта, є підрядник, який виграв тендер і буде починати працювати», — зазначив Ростислав Добош.

Серед перших кроків — створення ініціативної групи, що буде ставити завдання проєктанту та пошук кризового менеджера. «Добре було б, якби він був зі середовища червоноградців, жив проблематикою міста. Будемо шукати можливість оплати його праці, щоби він був рушієм для розвитку цього палацу», — відзначив голова фракції. Також планують залучати кошти та проводити ревіталізацію об’єкта. 

На думку Іванни Герус, депутатки «Голосу», палац Потоцьких у Червонограді потрібно розвивати як туристичну локацію, але є питання його брендування, промоції та загалом стратегічного наповнення. Тому стратегічна сесія була необхідна. 

Потрібно комплексно задіювати увесь ресурс палацу, де зараз є музей, але в подальшому може бути створений інтерактивний простір, який привертатиме увагу відвідувачів. «Потрібно в подальшому задіяти територію палацу, яку можна віддати в оренду, відновити ботанічний сад, який був на цьому місці. Треба розвивати весь комплекс палацу, який після пожеж не використовується, бо не відреставрований», — переконана депутатка . 

В «Голосі» вважають, що туризм є одним з потенційних напрямків розвитку регіону. «Палац для Червонограду – це місце, що буде притягувати і туристів, і бізнес. Зараз основним джерелом роботи для червоноградців є шахти, але цей ресурс є вичерпним і треба думати як розвивати цю територію іншим способом», — розповів Ростислав Добош.

Нагадаємо, в «Голосі» ще раніше говорили про важливість відновлення палацу в Червонограді.