16.09.2021

Депутат «Голосу» закликав вирішити подальшу долю незавершеного будівництва на вулиці Федорова

Більше 10 років в центрі Львова на вулиці Федорова 23, 28 знаходиться незавершене будівництво, яке Львівська міська рада реалізовувала як інвестиційний проект до Євро 2012. Багато років тривали судові процеси і по законності будівництва, яке зупинили на рівні фундаментів. Нещодавній випадок з обвалом сусідньої будівлі свідчить про те, що весь квартал є під загрозою, адже підземні води розмивають фундаменти оточуючих будинків – про це йдеться у запиті Віталія Троця, голови фракції «Голосу» у Львівській міській раді.

Депутат звернувся до міського голови Львова з вимогою надати інформацію про правовий статус земельних ділянок об’єктів незавершеного будівництва по вулиці Федорова 23, 28 та інформацію про те, чи ці будівлі не були передані під заставу та чи є ризик того, що їх стягнуть через борги власника.

Він звернувся з проханням провести обстеження стану котловану елементів незавершеного будівництва та розробити проект консервації та виведення з аварійного стану цих об’єктів.

Віталій Троць запропонував створити робочу групу з представників виконавчих органів, депутатів, експертів та громадськості для того, щоби вирішити, як далі використовувати ці земельні ділянки та недобудовані об’єкти.

Відповідне звернення депутат «Голосу» зачитав на сесії Львівської міської ради.